פניה אישית ממנהל בית הספר, ארז הקר ואבנר דה שליט יו"ר הוועד המנהל
Screenshot_27


אחד עשר שבועות עברו מאז שבעה באוקטובר. במהלך שבועות אלו, במקביל לדאגה לבני המשפחה והחברים המגויסים, אנחנו משקיעים מאמצים גדולים כדי לקיים למידה בבית הספר וממשיכים בפעילויות השונות שאנו מקיימים במסגרת המאמץ האזרחי שמאפיין את המדינה.

מאות תלמידים ותלמידות יצאו ויוצאים לעבודה בחקלאות; אספנו ציוד במאות ארגזים שנשלחו ליחידות צבאיות ולמשפחות מפונות, תלמידות ותלמידים התנדבו במרכזי איסוף ציוד וסיוע למשפחות מפונות, וקלטנו שבעים ושמונה תלמידים ותלמידות מישובים שפונו (רובם מקיבוץ אור הנר).

לצד התמיכה והסיוע לחברה, אנו עסוקים גם בסיוע פנימה, בתוך קהילת בית הספר. בין היתר, כבכל שנה, אנו מסייעים במתן מלגות לימודים למשפחות תלמידים ותלמידות הזקוקות לכך.
אנו מעריכים שבתקופה זו, הצורך במתן המלגות יגדל, לאור העובדה שישנן משפחות נוספות שיתקשו לעמוד בתשלומי ההורים, בין אם כתוצאה מגיוס ממושך של אחד ההורים, או כתוצאה מהאתגרים הכלכליים הייחודיים של התקופה.

בית הספר שלנו הוכר כבית ספר ייחודי הנותן מענה לתלמידים מחוננים ומצטיינים מהעיר ירושלים ומסביבתה, ובמסגרת הכרה זו, אנו גובים תשלומי הורים בסך של כ-6,500 ₪ בשנה, המאפשרים לנו העשרה, העמקה והרחבה של תכנית הלימודים שלנו, המותאמת לאוכלוסיית התלמידים של ביה״ס. חשוב להדגיש שאין תלות בין הקבלה והלמידה של התלמידים ובין תשלומי ההורים, וכל תלמיד ותלמידה שהתקבלו לבית הספר ילמדו בבית הספר, בלי קשר למצבה הכלכלי של המשפחה. יחד עם זאת, כאמור, תשלומי ההורים מאפשרים לנו לקיים ולהבטיח את הייחודיות של בית הספר.


מדי שנה אנו מחלקים מלגות לתלמידים בהיקף של כחצי מיליון ₪. אנו פונים אליכם בבקשה לתמוך ולתרום לקרן המלגות של בית הספר, כדי להבטיח את המענה החשוב וההכרחי הזה, וכדי להמשיך ולשמור על הפדגוגיה והעשייה החינוכית שלנו. 


עזרו לנו להמשיך ולסייע לכל תלמיד ותלמידה בבית הספר, הזקוקים למלגת לימודים, אבחון, ארוחות ועוד.

אנו מזמינים אותך, להיות שותפ.ה לדרך ולמעשה ולתרום לקרן המלגות.
לקמפיין באתר JGIVE

תודה


ארז הקר,  מנהל                                     אבנר דה שליט, יו"ר הוועד המנהל

12244

Powered by Publicators