Header
Btn_4
Btn_3
Btn_1
Face
פברואר 2017
חבריי היקרים, אני מזמין אתכם לעיין בחלק מפעולותיי בכנסת בחודש האחרון. דף זה נועד על מנת לעדכן אתכם בהליכי החקיקה השונים, סיורים ופגישות שערכתי לאחרונה. אני מקווה שעדכון זה יסייע לקשר בינינו, ואשמח לקבל מכם פניות, בקשות הערות והארות.
ח"כ עודד פורר
web1
lishka
החודש חנכתי את הלשכה הפרלמנטרית שלי ברחובות וקבענו את המזוזה.
 

הלשכה הזו אמורה לשרת לא רק את תושבי רחובות אלא גם את תושבי האיזור, אני מרגיש שליח של האזור בכנסת ומבחינתי הלשכה תרחיב את הנגישות והזמינות שלי לציבור הבוחרים


small
shaot

אושרה הצעתי לשינוי שעות עבודה ומנוחה - עוד שינוי למען העצמאים והעסקים הקטנים

החודש העברתי בקריאה טרומית את הצעת החוק שלי לשינוי חוק שעות עבודה ומנוחה שאיפשר עבודת לילה רק שבוע אחד מתוך שלושה שבועות, לכך שהיא תותר במשך שבועיים מתוך שלושה שבועות.

הכרה בצורך של העסקים הקטנים להעסיק עובדים כדי להתפתח ולעמוד בתחרות הגוברת מהווה אבן דרך ראשונה בשינוי למען העסקים הקטנים והעצמאים.

5_0

כמה דברים על "כישלון" מהפכת הקפה בחמישה שקלים

מגיע יזם ומנסה ללמד את השוק הישראלי לחשוב מחדש שאולי אפשר להיות הוגן ולהרוויח פחות. נפתחים סניפים, הצרכנים מאושרים ומתרגלים לעולם שכולו קפה ועוגה במחיר שווה לכל כיס. אך אז מגיעה המדינה ונותנת קנס לאותו יזם...
capt

השתתפתי בכנס איגוד המסעדות בדיון על הדרכים לסייע לעצמאים ולמסעדות לצמוח

70,000 ש"ח בשנה, זה "הקנס" שיצטרכו לשלם עסקים שבהם עשרה עובדים, בגלל חקיקה לא מידתית, שמיטיבה עם השכירים ופוגעת בעצמאים.
edu
68_0

הצעירים השתלטו על הכנסת

בדיון שקיימתי עם קבוצת צעירים בנושא הצורך בהקמת מועצה לאומית לחינוך, שמחתי לגלות נוער שעתיד המדינה חשוב לו. לשמחתי, ההסכמה על הצורך בהקמת המועצה היתה מוחלטת, מתוך ההבנה שהגיע הזמן להתחיל לחשוב חשיבה אסטרטגית לגבי עתיד מערכת החינוך ודמות הבוגר.
HAKIKA
hardim

אושרה לקריאה ראשונה: אפשרות ערעור על אי הכרה ברישוי רפואי

במסגרת החוק הוחלט להקים ועדות השגה במשרד הבריאות שידונו בערעורים על החלטות שניתנו בעניין הכרה בתעודות ורישוי רפואי של עולים.
sh45045076

הצעת חוק הדרכונים - השוואת תנאים בין עולים לוותיקים בקבלת דרכון

הצעת חוק שאני מקדם מבקשת להעניק דרכון ישראלי לעולים חדשים ביום בו הם מקבלים אזרחות ישראלית. אך משיקולים שאינם עיניינים ספגה התנגדויות רבות עד שעברה בועדת השרים.
jail

הצעת חוק שקיפות עמותות המממנות בג"ץ למחבלים

הצעת חוק שהגשתי דורשת שקיפות בבג"ץ מעמותות שעיקר מימונם ממדינות זרות. זוהי זכותנו כמדינה לדעת אילו כספים מניעים את "גלגלי הצדק" במשפטים בהם מואשמים טרוריסטים הפועלים נגד ישראל.
kness
hadaha

10% מפרסומות הלפ"מ עלולות להיות מנוצלות לטובת ארגוני טרור

פניתי ליו"ר ועדת הכספים בכדי למנוע את האפשרות שפרסומת של לשכת הפרסום הממשלתית (לפ"מ) תועלה ברשתות החברתיות יחד עם סרטונים של ארגוני טרור וארגונים ניאו-נאציים.
peles

על ממשלת ישראל להפסיק לפרסם בעיתון 'הפלס'

ההסתה כנגד חיילים משרתים וכנגד מועמדי גיוס ושידולם שלא להתגייס אינה יכולה לעבור לסדר היום וללא תגובה של ממשלת ישראל. אחד השופרות המרכזיים של מתנגדי הגיוס הוא עיתון 'הפלס', שנותן במה לפסקי הלכה מסיתים ומצד שני מקבל כסף עבור פרסומי משרדי ממשלה.
sha
rosh
סיור בישובי קו העימות - ישראל ביתנו ממשיכה לחזק את הישובים

לפני מספר חודשים כשסיירתי בצפון ופגשתי את התושבים של הקיבוצים והישובים צמודי הגדר, לא תיארנו שכל כך מהר נזכה להביא את הבשורה. 
אז למרות שלפני כשבועיים אישר שר הביטחון להגדיל את מרכיבי הביטחון בישובי הללו, הרגשתי שמחובתי לעלות צפונה, לראש הנקרה, ולהביא להם את הבשורה פנים אל פנים. בין היתר שוחחנו על מדיניות הביטחון, על פיתוח הפריפריה והחינוך.
gish
סיור בגוש חלב (ג'יש) עם העדה הארמית

שבוע לאחר שהעברתי בקריאה טרומית את הצעת החוק המקלה רישום העדה הארמית כלאום, הגעתי לגוש חלב (ג'יש) כדי להודות לתושבים קודם על נאמנותם למדינת ישראל ולומר להם שבישראל ביתנו יעשו הכל למען אלו הנאמנים למדינת ישראל, המשרתים בצבא והלוחמים לצדנו כתף אל כתף, ללא קשר ללאום, לעדה או לשפה המדוברת.
plot_0
סיור בנצרת עילית

במסגרת סיור שערכתי בצפון נפגשתי עם ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט וממלא מקומו, אלכס גדלקין, כדי לקדם את תוכנית הסיוע המיוחדת לעיר
soh_0
סיור במערך האולפנים של הסוכנות היהודית

במסגרת סיור של הסוכנות היהודית נפגשתי היום עם עולים חדשים מכל העולם שמקבלים את כל הכלים שהם צריכים על מנת להיקלט טוב יותר בארץ. 
לצערי דרכונים הם לא יוכלו לקבל בגלל חוק ישן שלא מאפשר לעולים חדשים לקבל דרכון כשהם עולים ארצה אלא רק לאחר שנה. בשנה הזו בניגוד לשאר אזרחי מדינת ישראל, הם לא יכולים לקבל דרכון, אלא רק תעודת מעבר המטילה עליהם מגבלות רבות ביציאתם מגבולות הארץ. זו הסיבה שבגללה אנו נלחמים על חוק הדרכונים.
twt
Israe
fa
y
פרסומת
הודעה זו נשלחה ע"י עודד פורר, odedforer4@gmail.com, odedforer4@gmail.com
הנך רשאי, בכל עת, להודיע על סירובך לקבל דברי פרסומת, ללא תשלום, ע"י שליחת הודעת סירוב לכתובת odedforer4@gmail.com
או ע"י לחיצה על הקישור להסרה המופיע בתחתית ההודעה.

להסרה מרשימת התפוצה אנא לחץ/י כאן

To unsubscribe click here

Powered by Publicators