Header
Btn_4
Btn_3
Btn_1
Face
ינואר 2017
חבריי היקרים, אני מזמין אתכם לעיין בחלק מפעולותיי בכנסת בחודש האחרון. דף זה נועד על מנת לעדכן אתכם בהליכי החקיקה השונים, סיורים ופגישות שערכתי לאחרונה. אני מקווה שעדכון זה יסייע לקשר בינינו, ואשמח לקבל מכם פניות, בקשות הערות והארות.
ח"כ עודד פורר
web1
tokar
small
atzmaim

מדינה אחת לשני עמים

טור דעה בתוכנית הפטריוטים. הגיע הזמן לפעול למען העצמאים והעסקים הקטנים.
מוזמנים לצפות
edu
hasta

דיון מיוחד בועדת החינוך שיזמתי: הסתה במערכת החינוך במזרח ירושלים

ההסתה ברשות הפלסטינית אינה דבר חדש, אנו עדים כמעט מדי יום לתוצאותיה של הסתה המקבלת במה עיקרית ולגיטימציה במערכת החינוך הפלסטינית. אותה הסתה שמלווה אותנו מאז קום המדינה ומלמדת דבר אחד - שנאה
hardim

הצעת חוק - שביתה במוסדות חינוך תחוייב באישור והתראה של 72 שעות

שביתות המתחילות ללא התראה מוקדמת,מציבה את ההורים בחוסר אונים מול הניסיון למצוא סידור לילדים או להפסיד שעות עבודה. הצעת החוק שהגשתי קובעת כי יש לקבל אישור מבית הדין לעבודה, על כל שביתה שתפגע בגני ילדים ובתי ספר יסודיים והתראה של 72 שעות לפני תחילתה.
kness
hardim

דיון שיזמתי במליאה: הסתה פרועה נגד חיילים חרדים המשרתים בצה"ל

בכתבה שפורסמה בחדשות 2, נחשפנו פעם נוספת לתלאות שעוברים חיילים חרדיים המשרתים בצה"ל, בהגיעם למקום מגוריהם. החיילים סובלים בכל יום מקריאות גנאי ונאלצים לעבור מסכת השפלות הכוללות הכפשות, אלימות מילולית ופיזית והוצאת פשקוולים נגדם.
gatas

עימות במליאה: ח"כ פריג' השווה אמירות הנאצים לאמירות טראמפ ומירי רגב

ח"כ עיסאווי פריג' טען מעל מליאת הכנסת, ימים ספורים לפני יום השואה הבינלאומי, בישראל של 2017 חוזרות הסיסמאות שנאמרו על ידי הנאצים "עם אחד, מדינה אחת, פיהרר אחד", בין השאר על ידי השרה מירי רגב.
trablinka

הצוואה האחרונה של הניצול האחרון מטרבלינקה

לפני שנה, בשבעה על מותו של שמואל וילנברג, הניצול האחרון מטרבלינקה, התחייבתי בפני משפחתו שאסייע ככל יכולתי להקים מרכז הנצחה במחנה ההשמדה טרבלינקה.
haydak

חיידק פוליטי

צפו בתוכנית חיידק פוליטי בהשתתפותי ובהנחיית נחמה דואק. שיח על החיים הפוליטיים וקצת על חיי האישיים. 
HAKIKA
shutterstock_94412392

אסור לתת למסיתים ולתומכי טרור להיבחר שוב לכנסת

ושרה לקראת קריאה שניה ושלישית הצעת חוק יסוד הכנסת 7א הקובעת כי אדם שבמעשיו ולרבות בהתבטאויותיו תמך בטרור או פגע בביטחון לא יוכל להתמודד לבחירות לכנסת. זאת בניגוד למצב הנוכחי בו רק מעשים נחשבים לעבירה על החוק.
orly

הצעת חוק - ילדים עד גיל 15 יוכלו לקבל טיפול שיניים בחינם במרפאות פרטיות

הצעה החוק החדשה, עליה חתומים עליה כ-40  חברי כנסת מכל סיעות הבית. קובעת כי קופות החולים תהיינה חייבות להציע ולאפשר לחבריהן, לקבל רפואת שיניים, לפי בחירתם, מכל מרפאת שיניים מורשית, אשר תהיה מוכנה להתקשר עם קופת החולים
sha
BNI
במפגש השבועי של קבוצת BNI אביבים - ברמת גן,התאגדות של מספר עסקים קטנים היוצרים רשת קשרים עסקיים, אמרתי שבכנסת הנוכחית מתחילים סוף סוף לחוקק למען העצמאים והעסקים הקטנים.

קיצור ימי אשראי, הכרה בהוצאות רכב והשוואת תנאים מול ביטוח לאומי אלה רק חלק מהחוקים שאני מקדם כיום. 
tasia2
בועידת התעשיינים השנתית של התאחדות התעשינים אמרתי שאי אפשר להסיר מכסים על ייבוא באופן חד צדדי. מסירים מכס מול מדינה רק בתנאי שהיא תסיר את המכסים על מוצרים שלנו. כך גם שומרים על התעשייה והייצור הישראלי וגם מפתחים שוק חופשי ופתוח.

העובדה שהסירו מכסים חד צדדית פגעה גם בשוק הישראלי וגם לא הביאה לירידת מחירים לצרכנים.
nala
מדינת ישראל היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. שני פרקים בספר המתאר את ישראל כאומת הסטארט אפ מדברים על העליה והעובדה שמדינת ישראל היא ארץ של קיבוץ גלויות ועל השירות הצבאי שבונה את האישיות המיוחדת של כל ישראלי כאבני יסוד בבניית מדינת ישראל כפלא עולמי של הצלחה.

במפגש עם  נוער עולה, רובו מתכנית נעל"ה, במכינה הקדם צבאית בחוות הנוער הציוני בירושלים. 


twt
Israe
fa
y
פרסומת
הודעה זו נשלחה ע"י עודד פורר, odedforer4@gmail.com, odedforer4@gmail.com
הנך רשאי, בכל עת, להודיע על סירובך לקבל דברי פרסומת, ללא תשלום, ע"י שליחת הודעת סירוב לכתובת odedforer4@gmail.com
או ע"י לחיצה על הקישור להסרה המופיע בתחתית ההודעה.

להסרה מרשימת התפוצה אנא לחץ/י כאן

To unsubscribe click here

Powered by Publicators