newsletter
חדש בתיק העובד המורחב – עץ משרות וניהול תקן-מצבה 
screen-core-hr
אנו ממשיכים להרחיב את היכולות של תיק העובד האינטרנטי החדש והמקיף שלנו, על מנת שתפיקו ממנו את המיטב.

תיק העובד המורחב מרכז מידע ומספק תמונה עדכנית והיסטורית אודות כל עובד בחברה: החל מפרטים אישיים אודות מועמד שהתקבל לעבודה, וניתן לקלוט ממערכת הגיוס של סינריון, דרך תהליכי הקליטה של העובד, היסטוריה תעסוקתית, קורסים, הדרכות והכשרות, סיכום שיחות אישיות והערכות ביצועים, ועד לסיום העסקה.

עכשיו הוספנו לו גם עץ משרות המאפשר להגדיר תקנים וכפיפויות בכל יחידה ארגונית. כך תוכלו לראות דרישות משרה ולבדוק האם יש לכם תקנים שאינם מאוישים.

ואיזה חידושים נוספים צפויים בתיק העובד המורחב בהמשך?
  • התראות חד פעמיות כגון: עובד שהגיע לשלושה חודשי עבודה והתראות מחזוריות כגון: חידוש רישיונות, בדיקות רפואיות וכד'
  • טפסים אלקטרוניים לעובדים ומנהלים, כולל חתימה אלקטרונית, המאפשרים הזנת נתונים לתיק העובד במהלך תהליך הקליטה ולאורך מחזור חיי העובד בארגון. לדוגמה: מילוי פרטים אישיים ופרטי בני משפחה. פרטים אלה יוזנו אוטומטית בעת מילוי פרטים לקרן הפנסיה וכו'.
  • העברת דרישות משרה למערכת הגיוס, לצורך ניהול כל תהליך הגיוס.

נמשיך לעדכן אתכם בחידושים בכל גרסת מערכת.

לפרטים נוספים: תמר בראל, tamar.barel@synerion.com 052-5887300

סינריון ממשיכה את המומנטום בדרום אפריקה

eoh-office
סינריון חתמה על שותפות עסקית עם EOH ענקית ה- IT השנייה בגודלה בדרום אפריקה, המעסיקה 12,000 עובדים, ומספקת פתרונות טכנולוגיים לארגונים גדולים. 
בנוסף לפתרונות בקרת הכניסה שהיא מציעה, חטיבת ה- Security של EHO תמכור ותטמיע את המערכות של סינריון לניהול מערך העובדים כגון: ניהול נוכחות והיעדרות עובדים, סידור עבודה ועוד.

במסגרת ההסכם, הפתרונות של סינריון יחליפו את מערכת הנוכחות שהציעה EOH עד כה ומאות הלקוחות הקיימים בדרום אפריקה ובמדינות שכנות, יוסבו למערכות החדשות. הטכנולוגיה העדכנית של סינריון, תאפשר ל- EOH לפרוץ גם לשווקים וקהלי יעד חדשים, ולתת פתרונות ייעודיים למגזרי שוק בהם לא פעלה בעבר.  

"לפתרונות שלנו יש יתרון תחרותי גם בשווקים הבינלאומיים בהם אנו ממוקדים כגון צפון אמריקה ודרום אפריקה", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות. "EOH בנוסף לשלושת המפיצים הקיימים בדרום אפריקה: אינטרביד, דו-פונט ופרוסול, המכירים היטב את השוק המקומי, יסייעו לנו להגיע ביתר קלות לארגונים גדולים, בעלי צרכים מורכבים ופריסה בינלאומית".

Neta_Levi1
נעים להכיר –
נטע לוי – ראש צוות יישום


כמה עובדות על נטע, למי שעדיין לא מכיר:

נטע הצטרפה לסינריון לפני למעלה מ- 20 שנה. היא הגיעה אלינו היישר משירות צבאי, בממר"ם ובמדור מחשבים, והתחילה את דרכה בסינריון כמיישמת. לאחר מספר שנים קודמה לתפקיד ראש צוות.

הצוות שלה מטפל בלקוחות גדולים של מערכת הנוכחות שלנו, כגון: מכבי שירותי בריאות, הקריה למחקר גרעיני, המרכז למחקר גרעיני, נתיבי ישראל, כמו גם בפרויקט החדש עבור חברת מנפוואר. 
לנטע יש תואר ראשון בניהול ומדעי החברה.
ועוד כמה דברים שסביר שלא ידעתם על נטע:
היא נשואה + שלוש.
למרות שבעבר לא הייתה חובבת חיות, בשנתיים האחרונות אימצה שני כלבים, והיא ממליצה לכולם להעניק בית חם לכלבים שזקוקים לו.  
היא חלמה על קריירה משטרתית, אבל מצאה את עצמה בסינריון...

במרכז תפיסתה המקצועית, נמצאת היצירתיות. לדבריה: "הצוות שלנו עובד מול לקוחות גדולים ובעלי צרכים מורכבים במיוחד. אנו משתדלים למצוא את הפתרון היצירתי ביותר שייתן מענה מהיר לצרכי הלקוח ויצמצם למינימום את הפיתוחים הייעודיים הנדרשים"

להסרה מרשימת התפוצה אנא לחץ/י כאן

To unsubscribe click here

Powered by Publicators